İletişim

Adres:Dr. Fazıl Küçük cad. No: 6 Yamanevler Ümraniye/İstanbul
Telefon:+90 216 474 0862
E-Posta:kizogrenciyurdu@29mayis.edu.tr
Facebook:https://www.facebook.com/Istanbul29MayisUniversitesi
Twitter:https://twitter.com/29MayisUni
YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCWeC2RRewM7w9ep1MkQjtrA

Ümraniye Kız Öğrenci Yurdu’na Ulaşım

Metro İle ulaşım: Üsküdar-Ümraniye metro hattını kullanarak çok kısa bir sürede yamanevler durağında inilir. Ümraniye Alemdağ Caddesi, CANPARK AVM önünden kalkan yurdun belirlediği saatlerde ücretsiz shuttle kullanılarak ulaşım sağlanabilir.

Metrobüs ile ulaşım: Metrobüs ile ulaşım, hem Avrupa hem de Anadolu yakasından gelişlerde büyük kolaylık sağlamaktadır. Metrobüsle gelişlerde Altunizade durağında inilerek üst geçit vasıtasıyla Mahir İz caddesine gidilir. Ümraniye yönüne doğru gitmekte olan Ümraniye-Dudullu minibüsleri kullanılarak (veya aşağıda belirtilen otobüslerle) 75. Yıl Cumhuriyet Meslek Lisesi durağında inilir. Bir üst caddede (Alemdağ caddesi) bulunan CANPARK AVM’nin önünde yurt yönetiminin belirlediği saatlerde ücretsiz shuttle aracımız hareket etmektedir. Bununla ulaşım sağlanabilir.

Marmaray ile ulaşım: Marmaray’la Üsküdar durağında indikten sonra Üsküdar Meydanına çıkılır. Aşağıda da belirtmiş olduğumuz otobüs hatları veya beyaz başlıklı Ümraniye-Dudullu minibüsleri ile ulaşım sağlanabilir.

Duraktan Geçen Otobüsler

9ÜDÜSKÜDAR-Ş.ŞAHİNBEY
320ÜSKÜDAR-FERHATPAŞA
9AÜSKÜDAR-ATAKENT
ÜSKÜDAR-ÇEKMEKÖY
ÜSKÜDAR-ŞAHİNBEY
11KÜSKÜDAR-KAZIM KARABEKİR
11DÜSKÜDAR-İNKİLAP MAH.
13KADIKÖY-ÇAKMAK
14KADIKÖY-YENİDOĞAN
14KKADIKÖY-KAZIM KARABEKİR
14ESKADIKÖY-ESENŞEHİR
14BKADIKÖY-ADEM YAVUZ
14DKKADIKÖY-İNKILAP MAH.

Özel araç ile ulaşım

D-100 – Edirne/Topkapı Yönünden Geliş

Boğaziçi Köprüsü’nü geçtikten (2500 metre) sonra Ümraniye-Şile Sapağı’ndan (Boğaziçi Köprüsü’nden sonra üçüncü çıkış) girilir. Şile otobanı takip edilerek Küçüksu-Hekimbaşı sapağından giriş yapılır. İlk ışıklardan sol önümüze gelen diğer ilk ışıklardan sağ yapılır.

D-100 – Ankara Yönünden Geliş

Boğaziçi Köprüsü’nden gelmeden önce son çıkış Altunizade-Üsküdar- Ümraniye sapağından girilir. Köprülü kavşaktan sağa Ümraniye-Şile yönüne devam edilir. Şile otobanı takip edilerek Küçüksu-Hekimbaşı sapağından giriş yapılır. İlk ışıklardan sol önümüze gelen diğer ilk ışıklardan sağ yapılır.

TEM Otoyolu’ndan Geliş

Ümraniye-Üsküdar çıkışından girerek tekrar ilk sapak olan Hekimbaşı-Çavuşbaşı sapağından giriş yapılır. Önümüze gelen ilk ışıklardan sağ yapıldıktan sonra o yolu takip ederek Ümraniye Kız Öğrenci Yurduna ulaşım sağlanmış olur.

İstek/Şikayet Formu

Yurdu kullanan öğrencilerimiz herhangi bir konudaki şikayet ve isteklerini bu form aracılığı ile yönetime ulaştırabilirler.
İnternete bağlanırken kullandığınız kullanıcı adınız.
İnternete bağlanırken kullandığınız şifreniz.
Formunuz başarılı bir şekilde gönderilmiştir. Teşekkür ederiz.
gönderiliyor...